Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-06-25 20:29:59

Şanlıurfa’da elektrik enerjisi kesintileriyle ilgili toplantı yapıldı

Şanlıurfa Valisi Şıldak başkanlığında elektrik enerjisi kesintileri ile ilgili enerji dağıtım şirketleri ve kamu kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla toplantı yapıldı.

Şanlıurfa'da il genelinde yaşanan enerji sorunlarına kalıcı çözüm arayışı için geniş kapsamlı buluşma gerçekleştiren Vali Şıldak, şehir merkezi başta olmak üzere Şanlıurfa’da elektrik hizmetlerinin sunumunda meydana gelen aksamaların giderilmesi, vatandaşların mağduriyetlerinin önlenmesi için bütün tedbirlerin alınması, her tür imkanın kullanılarak sorunun çözülmesi talimatını verdi.

Vali Şıldak, hayatı olumsuz şekilde etkileyen en önemli konu durumundaki enerji kesintilerinin ivedi olarak önlenmesi ve kalıcı olarak sona erdirilmesiyle ilgili süreci yakından takip ettiklerini belirtti.

Vatandaşların taleplerini toplantıda gündeme getiren Vali Şıldak, sorunun çözümü için atılacak adımları belirlemek ve çalışmaları birebir takip etmek için gündeme aldıklarını ifade ederek, “Vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi için şahsım olarak bizzat konunun takipçisi olmayı sürdüreceğim" dedi.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 İstihdam Haber Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.